• Spływy kajakoweSuper zabawa dla całej rodziny!
  • Poznaj RoztoczeNatura w zasięgu ręki
  • Kajaki dla całej rodzinyUdane rodzinne wakacje
  • Kajaki dla całej rodzinyZapraszamy do Krasnobrodu
Spływy kajakowe1 Poznaj Roztocze2 Kajaki dla całej rodziny3 Kajaki dla całej rodziny4

Poznaj Roztocze


Krasnobród – kilka słów o położeniu

Południowo-wschodnia Polska to przepiękna część naszego kraju. Właśnie tam mieści się Krasnobród, miejsce znane przede wszystkim ze spływów kajakowych po Roztoczu.

Czytaj dalej..

Park Linowy w Krasnobrodzie

Będąc w tym okolicach warto przede wszystkim warto wybrać się na spływy kajakowe po Roztoczu. Zaraz później można skorzystać z innego rodzaju rozrywki – na przykład z parku linowego.

Czytaj dalej..

Co można robić w Krasnobrodzie?

To piękne miejsce przyciąga niezmiennie od wielu lat ogromne ilości turystów. I to niezależnie od pory roku, bo tam naprawdę zawsze jest co robić. Przede wszystkim można obcować z piękną przyrodą. Wybrać się na spływy kajakowe po Roztoczu i przeżyć najprawdziwszą przygodę.

Czytaj dalej..

Magiczna kraina

Roztocze i Krasnobród to prawdziwie magiczna kraina. Cudowne walory przyrodnicze, Park Krajobrazowy a także Narodowy. Wyjątkowy klimat, i niezwykła atmosfera a także bardzo gościnni mieszkańcy.

Czytaj dalej..

Pomysł na aktywny wypoczynek

Możliwość spędzenia udanego wypoczynku w określonym miejscu, przyczynia się z całą pewnością do wzrostu jego popularności zarówno w okresie wakacyjnym jak i w innym okresie umożliwiającym przyjemny pobyt na łonie natury.

Czytaj dalej..

Podstawowe kryteria wyboru

Będąc jedną z osób zdecydowanych na aktywny wypoczynek w postaci spływu kajakowego, poza odnalezieniem odpowiedniej bazy noclegowej, powinniśmy zatroszczyć się również o odszukanie przyjaznej wypożyczalni kajaków.

Czytaj dalej..

Odkrywamy Wyżynę Lubelską i Roztocze

Roztoczański Park Narodowy znajdujący się na terenie Roztocza wchodzi w skład sześciu najstarszych parków naszego kraju. Jego lokalizacja na ternie województwa lubelskiego obejmująca swoim zasięgiem region przeszło 8400ha udostępnia wiele ciekawych atrakcji turystycznych.

Czytaj dalej..

Z wizytą w Krasnobrodzie

Decydując się na przyjazd i odwiedziny tego miejsca wiele osób czyni to głównie przez wzgląd na spływy kajakowe w Krasnobrodzie. Nie mniej jednak znajdując się już na terenie tego miasteczka warto poświęcić również nieco więcej uwagi jego licznym atrakcjom.

Czytaj dalej..

Krasnobrodzkie atrakcje

Krasnobród znajdujący się w południowo wschodniej części naszego kraju jest dla wielu osób wciąż mało znanym miejscem, a szkoda. Podstawową atrakcją tego miejsca jest oczywiście już samo jego położenie.

Czytaj dalej..

Tanie wyjazdy z plecakiem pod namiot

Zdecydowana większość mniej lub bardziej doświadczonych turystów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jednym z najtańszych rozwiązań zapewniających niskie koszty wyjazdu jest podróżowanie z namiotem.

Czytaj dalej..

Pomysł na długi weekend integracyjny

Krótkie wyjazdy weekendowe na spływy kajakowe na Roztoczu lub wycieczki szlakami turystycznymi Lubelszczyzny zaczynają się cieszyć coraz większym powodzeniem pośród licznego grona osób pracujących zawodowo.

Czytaj dalej..

Niedoceniana wartość spływu kajakowego

Wybierając się gdzieś na wycieczkę rowerową lub spływ kajakowy w Krasnobrodzie o charakterze jednodniowego wypadu lub dłużej trwającego wyjazdu zawsze marzymy o przeżyciu nadzwyczajnej przygody pozwalającej na długie zapamiętanie wyjazdu.

Czytaj dalej..

Pomysły na aktywne spędzanie czasu

Coraz więcej osób preferuje aktywne spędzanie wolnego czasu w postaci jazdy na rowerze, wycieczek pieszych czy też w formie, jaką są spływy kajakowe w Krasnobrodzie. Możliwość wykorzystania sprzętu pływającego, którymi są nowoczesne kajaki w Krasnobrodzie przyczynia się do zwiększonego zainteresowania aktywnym spędzaniem czasu w tym regionie.

Czytaj dalej..