Hutki k. Krasnobrodu

22-440 Krasnobród

732-737-022

info@przystan-kajakowa.pl

Aktualności

Nocne spływy kajakowe 2022

Jak co roku zapraszamy na cykl nocnych spływów kajakowych w każda środę wakacji o 21. Nocne spływy są niezwykłym przeżyciem, dostarczają totalnie innych wrażeń niż spływ dzienny, nocą budzi się do życia zupełnie inna część natury, natomiast to co towarzyszy nam na spływie w ciągu dnia całkowicie się wycisza i nocą przestaje istnieć. Po spływie.

WięcejWięcej

Jak przygotować się na spływ kajakowy?

Jeżeli zdecydowałeś się przeżyć niezwykłą przygodę wybierając się na spływy kajakowe w Krasnobrodzie, powinieneś się odpowiednio przygotować.   🔸Zabierz ze sobą ciepłe i nieprzemakalne ubranie, bo warunki atmosferyczne mogą się zmieniać w ciągu kilku chwil.🌦👕🩳   🔸Pamiętaj o nakryciu głowy przed słońcem. 🧢☀️   🔸Przydadzą się również ochraniacze na dłonie – wystarczą rękawiczki, takie jakie.

WięcejWięcej

VI Cykliczne sprzątanie rzeki Wieprz!

Tradycyjnie, tego roku również wyruszymy na sprzątanie rzeki Wieprz. Wspólnie przepłyniemy i posprzątamy rzekę na odcinku Hutki – Guciów. Kto chętny do pomocy? Każda para rąk mile widziana!! Zabierzmy rodzinę, znajomych, przyjaciół i sąsiadów. Wspólnie dbajmy o środowisko i spędźmy miło czas! Na zakończenie jak zwykle ognisko i pieczenie kiełbasek. Więcej szczegółów podamy wkrótce 🙂

WięcejWięcej

Kajakowy Piknik Rodzinny 19.06.2022!

19.06 .2022 Serdecznie zapraszamy na kolejny Kajakowy Piknik Rodzinny w Przystani Nad Wieprzem w Hutkach! W programie Pikniku przewidzieliśmy masę atrakcji! Spływy kajakowe - dowolne trasy Trasa kajakowa dla dzieci "Kajakuś" (5 minutowa trasa dla mniejszych dzieci z rodzicami) Dmuchane zjeżdżalnie Animatorzy Siatkówka plażowa Plaża z leżakami Strefa Grillowa z ławeczkami i parasolami Wspólne ognisko. WięcejWięcej

Weekend majowy w Przystani nad Wieprzem 20-22.05.2022

W poprzedni weekend pogoda nas nie rozpieszczała ale mimo wszystko słońca jak i chętnych na kajakową przygodę nie brakowało 🙂 Przystań nad Wieprzem czeka na was każdego dnia!  

WięcejWięcej

Kajakowy Piknik Rodzinny!

W najbliższą niedzielę 29.08 odbędzie się Kajakowy Piknik Rodzinny! Czekać na Was będzie masa atrakcji: Spływy kajakowe! Krótkie spływy (5min) dla najmłodszych, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami pływać 🙂 Dmuchane zamki i zjeżdżalnie Różne gry i zabawy z animatorami Siatkówka plażowa Plaża Strefa gastro Na koniec zapraszamy na wspólne ognisko 🙂 To wszystko oferujemy Wam.

WięcejWięcej

Zapraszamy do korzystania z promocji! Do końca sezonu w każdy weekend z hasłem ‚happy hour’ od rezerwacji na godzinę 9:00 i 15:00 odejmujemy 10%! Do zobaczenia 🙂

WięcejWięcej

KAJAKOWY PIKNIK RODZINNY 25.07.21

W niedzielę 25.07 odbędzie się Kajakowy Piknik Rodzinny na który serdecznie zapraszamy. Czekać na Was będzie masa atrakcji: Spływy kajakowe! Krótkie spływy (5min) dla najmłodszych, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami pływać 🙂 Dmuchane zamki i zjeżdżalnie Różne gry i zabawy z animatorami Siatkówka plażowa Plaża Strefa gastro Na koniec zapraszamy na wspólne ognisko.

WięcejWięcej

Nocny spływ kajakowy

Uwaga  miłośnicy przygody kontynuujemy N🌝CNE SPŁYWY KAJAKOWE Jeżeli chcesz poczuć jak smakuje cisza, jeżeli nie lękasz się ciemności i nie obawiasz się spojrzeć prosto w oczy głuchej nocy – zapraszamy na nocny spływ kajakowy. Bo kiedy świat zasypia, las i rzeka budzi się do życia. Spotykamy się w każdą środę wakacji o godz. 20.30, aby.

WięcejWięcej

Kajakowy Piknik Rodzinny

Przed nami ostatnie dni wakacji ☀️⛱? To idealny moment na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Już w najbliższą niedzielę 25 sierpnia zapraszamy na Kajakowy Piknik Rodzinny w Przystani Nad Wieprzem w Hutkach W programie Pikniku przewidzieliśmy masę atrakcji! ? Spływy kajakowe – dowolne trasy – dowolna ilość razy ? Trasa kajakowa dla dzieci „Kajakuś” (5 minutowa trasa dla.

WięcejWięcej
0