Hutki k. Krasnobrodu

22-440 Krasnobród

732-737-022

info@przystan-kajakowa.pl

Aktualności

kzc

Kajak za 50% ceny

KAJAK ZA 50% CENY W dniach 12 maja, 9 czerwca i 14 lipca (niedziela) możecie popłynąć za POŁOWĘ CENY!!! Przyjedźcie na Przystań tego dnia pomiędzy godziną 9.00 a 11.00 i skorzystajcie z promocji na trasie Hutki – Bondyrz I Chata Rybaka. Spędź niedzielne przedpołudnie razem z nami na Przystani!!! Rezerwacji możecie dokonać telefonicznie 📞732-737-022. Gwarantujemy świetną.

WięcejWięcej

Przystań Nad Wieprzem Na Facebooku

PRZYSTAŃ NAD WIEPRZEM  jest również na Facebooku! Znajdz Nas i Polub nasz Funpage – naprawdę warto! #przystannadwieprzem  Zachęcamy do polubienia Naszego funpagea aby być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i zorganizować sobie najciekawszy spływ kajakowy na Roztoczu jeszcze taniej! Pozdrawiamy! PNW

WięcejWięcej

NOWY SPRZĘT – WYGODNE I BEZPIECZNE KAJAKI – 2019 r.

Wybierz bezpieczną zabawę w Przystani Nad Wieprzem!   Dbając o zadowolenie i bezpieczeństwo Naszych klientów, co roku wymieniamy sprzęt na Nowy.  Jako jedyni w okolicy dysponujemy NOWYM I PROFESJONALNYM SPRZĘTEM:  Dwu osobowe Kajaki RTM Brio ( 2017 r) Jednoosobowe Kajaki RTM Solo ( 2017 r) Jednoosobowe Kajaki Aquarius Traper ( 2019 r) Aluminiowe Wiosła Boreal Senior.

WięcejWięcej
hh

HAPPY HOUR – Popłyń taniej!

UWAGA!!! Ogłaszamy HAPPY HOUR w naszej Przystani w Hutkach    CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU!!! Zacznij spływ o godz. 9:00 i płać 10 zł mniej za KAŻDĄ TRASĘ    a po spływie TYLKO U NAS udostępniamy w naszej Przystani stanowisko grillowe GRATIS ! – to się nazywa OSZCZĘDNOŚĆ    REZERWACJA WYŁĄCZNIE TELEFONICZNA     732 737 022    LUB PRZEZ.

WięcejWięcej

Nocne spływy kajakowe w każdą środę wakacji

Dzień dobry z Roztocza☀️ Tych, którzy tu wypoczywają lub planują przyjazd informujemy o naszych cyklicznych ŚRODOWYCH spływach nocnych z ogniskiem na zakończenie .  Zaczynamy od przyszłego tygodnia .  Zapraszamy. Nocny spływ jest naprawdę wyjątkowy  tel.: 732 737 022

WięcejWięcej
0