Hutki k. Krasnobrodu

22-440 Krasnobród

732-737-022

info@przystan-kajakowa.pl

Aktualności

DARMOWY SPŁYW!

W tym roku płynąłeś od nas z Przystani? Mamy dla Ciebie prezent w postaci darmowego spływu! Tak, dobrze czytasz! Kajak dwuosobowy czeka na naszej Przystani. Co zrobić, żeby popłynąć kajakiem za darmo z naszej Przystani? 1. Napisz do nas wiadomość na fanpage: www.facebook.com/przystannadwieprzem bądź wyślij maila: biuro@przystan-kajakowa.pl W wiadomości wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer.

WięcejWięcej

W KAŻDY WEEKEND RABAT -20%

Zapraszamy serdecznie na KAJAKOWE HAPPY HOUR.  Wystarczy, że zarezerwują Państwo spływ kajakowy na weekend w godzinach: 8:00 – 9:00 oraz 15:00-17:00 Na trasy: Hutki – Bondyrz „Chata Rybaka” Bondyrz I Chata Rybaka – Guciów Wówczas otrzymacie zniżkę -20% na wszystkie kajaki! Rabat ważny przy tylko przy rezerwacji i płatności online: Link:  https://przystan-kajakowa.pl/rezerwacja/#happy-hours Liczba miejsc ograniczona! Do.

WięcejWięcej

NOCNY SPŁYW KAJAKOWY

Jeżeli chcesz poczuć jak smakuje cisza, jeżeli nie lękasz się ciemności i nie obawiasz się spojrzeć prosto w oczy głuchej nocy – zapraszamy na nocny spływ kajakowy. Bo kiedy świat zasypia, las i rzeka budzi się do życia. Spotykamy się w każdą środę wakacji o godz. 20.30, aby o godz. 21.00 wypłynąć na trasę. Nocny.

WięcejWięcej

Jak wakacje to i nocny spływ kajakowy

Nocne spływy są niezwykłym przeżyciem, dostarczają totalnie innych wrażeń niż spływ dzienny, nocą budzi się do życia zupełnie inna część natury, natomiast to co towarzyszy nam na spływie w ciągu dnia całkowicie się wycisza i nocą przestaje istnieć. Po spływie zapraszamy na ognisko wrzućcie do plecaków kiełbaskę, chlebek lub cokolwiek co lubicie upiec nad ogniskiem i spożywać.

WięcejWięcej

KAJAKOWY PIKNIK RODZINNY – 25 CZERWCA 2023

25 czerwca odbył się pierwszy w tym roku  Kajakowy Piknik Rodzinny w Przystani Nad Wieprzem w Hutkach! Motywem przewodnim czerwcowego pikniku była tematyka piracka  W programie Pikniku przewidzieliśmy masę atrakcji: Spływ kajakowe Trasa kajakowa dla dzieci „Kajakuś” (5 minutowa trasa dla mniejszych dzieci z rodzicami) Dmuchane zjeżdżalnie Animatorzy Fotolustro Siatkówka plażowa Plaża z leżakami Strefa.

WięcejWięcej

Fotorelacja z Kajakowego Pikniku Rodzinnego

21.08.2022 odbył się kolejny Kajakowy Piknik Rodzinny w Przystani Nad Wieprzem! Dziękujemy Wam za to, że znów byliście z nami  i zapraszamy ponownie w następne wakacje. Dziękujemy również Słodkie gastro za przygotowanie dla Nas pysznych słodkości  A tak się bawiliśmy:                                               

WięcejWięcej

Kajakowy Piknik rodzinny 21.08.2022 !

21.08 .2022 Zapraszamy na kolejny Kajakowy Piknik Rodzinny w Przystani Nad Wieprzem w Hutkach! W programie Pikniku przewidzieliśmy masę atrakcji!  Spływy kajakowe – dowolne trasy  Trasa kajakowa dla dzieci „Kajakuś” (5 minutowa trasa dla mniejszych dzieci z rodzicami)  Dmuchane zjeżdżalnie  Animatorzy  Konkursy z nagrodami  Siatkówka plażowa  Plaża z leżakami  Strefa Grillowa z ławeczkami i parasolami.

WięcejWięcej

Nocne spływy kajakowe 2022

Jak co roku zapraszamy na cykl nocnych spływów kajakowych w każda środę wakacji o 21. Nocne spływy są niezwykłym przeżyciem, dostarczają totalnie innych wrażeń niż spływ dzienny, nocą budzi się do życia zupełnie inna część natury, natomiast to co towarzyszy nam na spływie w ciągu dnia całkowicie się wycisza i nocą przestaje istnieć. Po spływie.

WięcejWięcej

Jak przygotować się na spływ kajakowy?

Jeżeli zdecydowałeś się przeżyć niezwykłą przygodę wybierając się na spływy kajakowe w Krasnobrodzie, powinieneś się odpowiednio przygotować.   🔸Zabierz ze sobą ciepłe i nieprzemakalne ubranie, bo warunki atmosferyczne mogą się zmieniać w ciągu kilku chwil.🌦👕🩳   🔸Pamiętaj o nakryciu głowy przed słońcem. 🧢☀️   🔸Przydadzą się również ochraniacze na dłonie – wystarczą rękawiczki, takie jakie.

WięcejWięcej

VI Cykliczne sprzątanie rzeki Wieprz!

Tradycyjnie, tego roku również wyruszymy na sprzątanie rzeki Wieprz. Wspólnie przepłyniemy i posprzątamy rzekę na odcinku Hutki – Guciów. Kto chętny do pomocy? Każda para rąk mile widziana!! Zabierzmy rodzinę, znajomych, przyjaciół i sąsiadów. Wspólnie dbajmy o środowisko i spędźmy miło czas! Na zakończenie jak zwykle ognisko i pieczenie kiełbasek. Więcej szczegółów podamy wkrótce 🙂

WięcejWięcej
0
    0
    Twoje Zamówienie
    Twój koszyk jest pusty