Hutki k. Krasnobrodu

22-440 Krasnobród

732-737-022

info@przystan-kajakowa.pl

Aktualności

Kajakowy Piknik Rodzinny!

W najbliższą niedzielę 29.08 odbędzie się Kajakowy Piknik Rodzinny! Czekać na Was będzie masa atrakcji: Spływy kajakowe! Krótkie spływy (5min) dla najmłodszych, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami pływać 🙂 Dmuchane zamki i zjeżdżalnie Różne gry i zabawy z animatorami Siatkówka plażowa Plaża Strefa gastro Na koniec zapraszamy na wspólne ognisko 🙂 To wszystko oferujemy Wam.

WięcejWięcej

Zapraszamy do korzystania z promocji! Do końca sezonu w każdy weekend z hasłem ‚happy hour’ od rezerwacji na godzinę 9:00 i 15:00 odejmujemy 10%! Do zobaczenia 🙂

WięcejWięcej

KAJAKOWY PIKNIK RODZINNY 25.07.21

W niedzielę 25.07 odbędzie się Kajakowy Piknik Rodzinny na który serdecznie zapraszamy. Czekać na Was będzie masa atrakcji: Spływy kajakowe! Krótkie spływy (5min) dla najmłodszych, którzy jeszcze nie mieli okazji z nami pływać 🙂 Dmuchane zamki i zjeżdżalnie Różne gry i zabawy z animatorami Siatkówka plażowa Plaża Strefa gastro Na koniec zapraszamy na wspólne ognisko.

WięcejWięcej

Nocny spływ kajakowy

Uwaga  miłośnicy przygody kontynuujemy N🌝CNE SPŁYWY KAJAKOWE Jeżeli chcesz poczuć jak smakuje cisza, jeżeli nie lękasz się ciemności i nie obawiasz się spojrzeć prosto w oczy głuchej nocy – zapraszamy na nocny spływ kajakowy. Bo kiedy świat zasypia, las i rzeka budzi się do życia. Spotykamy się w każdą środę wakacji o godz. 20.30, aby.

WięcejWięcej

Kajakowy Piknik Rodzinny

Przed nami ostatnie dni wakacji ☀️⛱? To idealny moment na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Już w najbliższą niedzielę 25 sierpnia zapraszamy na Kajakowy Piknik Rodzinny w Przystani Nad Wieprzem w Hutkach W programie Pikniku przewidzieliśmy masę atrakcji! ? Spływy kajakowe – dowolne trasy – dowolna ilość razy ? Trasa kajakowa dla dzieci „Kajakuś” (5 minutowa trasa dla.

WięcejWięcej

Busem na kajaki!

Drodzy Kajakarze!!! Wakacje rozpoczęte??!!! I jak co roku mamy dla Was ŚWIETNĄ PROPOZYCJĘ! Od poniedziałku do piątku zabierzemy Was z Krasnobrodu ZA DARMO busem ? do Przystani Nad Wieprzem ?‍♂️, żebyście mogli spędzić świetny dzień w kajaku ?‍♂️?.  Wyjeżdżamy z Krasnobrodu o godz. 10.00 – powrót z Przystani Nad Wieprzem o godz.16.00. Po spływie możecie miło spędzić czas na.

WięcejWięcej

KAJAKOWY RESET – OFERTA DLA STUDENTÓW

Halo! Halo! Czy płyną z nami STUDENCI????? Do 15 lipca mamy dla Was świetną propozycję na RESET pomiędzy egzaminami ?? Zapraszamy do Przystani Nad Wieprzem na spływ kajakowy ?‍♂️?‍♂️?‍♂️. U nas odpoczniecie, odetchniecie świeżym powietrzem i przede wszystkim BĘDZIECIE SIĘ ŚWIETNIE BAWILI!!! Przy rezerwacji 5-ciu kajaków, 6-ty gratis!!! Pomożemy Wam w zorganizowaniu transportu ? i.

WięcejWięcej

21 czerwca 2019 Nocny Spływ Kajakowy

Już po raz drugi w tym roku zapraszamy wszystkich miłośników przygody na NOCNY SPŁYW KAJAKOWY do Przystani Nad wieprzem. Spotykamy się 21 czerwca o godz. 20.30, aby o godz. 21.00 wypłynąć na trasę. Nocny Spływ to naprawdę super przygoda 🙂 Zarezerwujcie swoje miejsce już dziś, nie czekajcie na ostatnią chwilę 😉 naprawdę warto BO NOCĄ.

WięcejWięcej
Dzień Dziecka na Przystani Kajakowej

Dzień Dziecka na Przystani Kajakowej

Kochani!!!! 1 czerwca zapraszamy wszystkich na „Dzień Dziecka na Przystani kajakowej” ?‍♀️ Oj będzie się działo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przybywajcie całymi Rodzinami, zabierzcie Przyjaciół. Mamy dla Was moc atrakcji i niespodzianek!!! ? Będąc z nami, korzystasz ze wszystkich atrakcji jakie tego dnia dla Ciebie przygotowaliśmy ????? W programie oczywiście spływ kajakowy, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, bubble football, animator zabaw dla dzieci ??? i to wszystko w.

WięcejWięcej
kzc

Kajak za 50% ceny

KAJAK ZA 50% CENY W dniach 12 maja, 9 czerwca i 14 lipca (niedziela) możecie popłynąć za POŁOWĘ CENY!!! Przyjedźcie na Przystań tego dnia pomiędzy godziną 9.00 a 11.00 i skorzystajcie z promocji na trasie Hutki – Bondyrz I Chata Rybaka. Spędź niedzielne przedpołudnie razem z nami na Przystani!!! Rezerwacji możecie dokonać telefonicznie ?732-737-022. Gwarantujemy świetną.

WięcejWięcej
0